Købe BFC237367154 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 630V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 250V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm) |
| Serie: | MKT373 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222237367154 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | BFC237367154 |
| Blyafstand: | 0.591" (15.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 0.15µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD |
| kapacitans: | 0.15µF |