Købe BFC237523153 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 400V |
| Tolerance: | ±3.5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.728" L x 0.354" W (18.50mm x 9.00mm) |
| Serie: | KP/MKP 375 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222237523153 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | BFC237523153 |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.015µF ±3.5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.015UF 3.5% 1KVDC RAD |
| kapacitans: | 0.015µF |