Købe BFC237892153 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 600V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm) |
| Serie: | MKP/MKP378 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222237892153 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | BFC237892153 |
| Blyafstand: | 1.083" (27.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.748" (19.00mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 0.015µF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.015UF 5% 2KVDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.015µF |