Købe BFC237955184 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 400V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 200V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Serie: | MKP379 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222237955184 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Producentens varenummer: | BFC237955184 |
| Blyafstand: | 0.591" (15.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 0.18µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.18µF |