BFC237964123
Varenummer:
BFC237964123
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beskrivelse:
CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD
Blyfri Status / RoHS Status:
Blyfri / RoHS-kompatibel
Tilgængelig mængde:
13819 Pieces
Datablad:
BFC237964123.pdf
Introduktion
Købe BFC237964123 med BYCHPS
Køb med garanti
specifikationer
Spændingsvurdering - DC:630V
Spændingsbedømmelse - AC:220V
Tolerance:±5%
Afslutning:PC Pins
Størrelse / Dimension:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Serie:MKP379
Emballage:Bulk
Pakke / tilfælde:Radial
Andre navne:222237964123
Driftstemperatur:-55°C ~ 85°C
Monteringstype:Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikantens standard ledetid:15 Weeks
Producentens varenummer:BFC237964123
Blyafstand:0.394" (10.00mm)
Højde - Siddende (Max):0.394" (10.00mm)
Funktioner:Long Life
Udvidet beskrivelse:0.012µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielektrisk materiale:Polypropylene (PP), Metallized
Beskrivelse:CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC RAD
kapacitans:0.012µF