Købe BFC238311134 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 400V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 200V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm) |
| Serie: | MMKP383 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222238311134 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | BFC238311134 |
| Blyafstand: | 0.591" (15.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.13µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.13UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.13µF |