Købe BFC238324393 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 630V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 220V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Serie: | MMKP383 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222238324393 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | BFC238324393 |
| Blyafstand: | 0.591" (15.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.039µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.039UF 5% 630VDC RAD |
| kapacitans: | 0.039µF |