Købe BFC238580162 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 700V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) |
| Serie: | MKP385 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222238580162 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | BFC238580162 |
| Blyafstand: | 0.591" (15.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1600pF ±5% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1600PF 5% 2KVDC RADIAL |
| kapacitans: | 1600pF |