Købe BFC246755102 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 400V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 220V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" L x 0.177" W (12.50mm x 4.50mm) |
| Serie: | MKT467 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222246755102 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | BFC246755102 |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1000pF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD |
| kapacitans: | 1000pF |