Købe BFC247028273 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 100V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 63V |
| Tolerance: | ±10% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | MKT470 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222247028273 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | BFC247028273 |
| Blyafstand: | 0.500" (12.70mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 0.027µF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.027UF 10% 100VDC RAD |
| kapacitans: | 0.027µF |