Købe BFS20W,115 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | - |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Device Package: | SOT-323-3 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Strøm - Max: | 200mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SC-70, SOT-323 |
| Andre navne: | 1727-5371-2 568-6813-2 568-6813-2-ND 934055191115 BFS20W T/R BFS20W T/R-ND BFS20W,115-ND |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | BFS20W,115 |
| Frekvens - Overgang: | 470MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 25mA 470MHz 200mW Surface Mount SOT-323-3 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN 20V 0.025A SOT323 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 7mA, 10V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 25mA |
| Email: | [email protected] |