Købe BMA6032SQ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 600V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Screw Terminal, Quick Connect |
| Serie: | BMA |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 2 |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | BMA6032SQ |
| Sikringstype: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 13/32" Dia x 1-1/2" L (10.3mm x 38.1mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | AGU, BAF, BAN, FNM, FNQ, KTK |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Block 30A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivelse: | FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS |
| Nuværende vurdering: | 30A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Afslut: | - |
| Email: | [email protected] |