Købe BQ24113ARHLT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning (Max): | 16V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 20-VQFN (3.5x4.5) |
| Serie: | bqSWITCHER™ |
| Programmerbare funktioner: | Current, Timer |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 296-22087-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal celler: | 1 ~ 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | BQ24113ARHLT |
| grænseflade: | - |
| Fejlbeskyttelse: | Over Temperature, Over Voltage |
| Udvidet beskrivelse: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 20-VQFN (3.5x4.5) |
| Beskrivelse: | IC BATT CHARGER LI-ION 20QFN |
| Nuværende - Opladning: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | 2A |
| Batteripakke Spænding: | 8.4V |
| Batterikemi: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |