Købe BQ24725ARGRT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning (Max): | 24V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funktioner: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | 296-29650-2 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal celler: | 1 ~ 4 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | BQ24725ARGRT |
| grænseflade: | I²C |
| Fejlbeskyttelse: | Over Current, Over Voltage, Short Circuit |
| Udvidet beskrivelse: | Charger IC Lithium-Ion 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Beskrivelse: | IC CHRG MGMT LI+ 1-4CELL 20VQFN |
| Nuværende - Opladning: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | - |
| Batteripakke Spænding: | 19.2V (Max) |
| Batterikemi: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |