Købe BQ51011YFFR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4 V ~ 10 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 28-DSBGA (2.79x1.59) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 28-UFBGA, DSBGA |
| Andre navne: | 296-28764-2 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | BQ51011YFFR |
| Udvidet beskrivelse: | Wireless Power Receiver PMIC 28-DSBGA (2.79x1.59) |
| Beskrivelse: | IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA |
| Nuværende - Forsyning: | 1.5A |
| Applikationer: | Wireless Power Receiver |
| Email: | [email protected] |