Købe BSP32,115 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 50mA, 500mA |
| Transistor Type: | PNP |
| Leverandør Device Package: | SOT-223 |
| Serie: | - |
| Strøm - Max: | 1.3W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andre navne: | 1727-5489-2 568-6961-2 568-6961-2-ND 933981980115 BSP32 T/R BSP32 T/R-ND BSP32,115-ND BSP32115 |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | BSP32,115 |
| Frekvens - Overgang: | 100MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 1A 100MHz 1.3W Surface Mount SOT-223 |
| Beskrivelse: | TRANS PNP 80V 1A SOT223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 40 @ 100mA, 5V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |