Købe BST50,115 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Mætning (Max) @ Ib, Ic: | 1.3V @ 500µA, 500mA |
| Transistor Type: | NPN - Darlington |
| Leverandør Device Package: | SOT-89-3 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Strøm - Max: | 1.3W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | TO-243AA |
| Andre navne: | 1727-5387-2 568-6829-2 568-6829-2-ND 933644250115 BST50 T/R BST50 T/R-ND BST50,115-ND BST50115 |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | BST50,115 |
| Frekvens - Overgang: | 200MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 45V 1A 200MHz 1.3W Surface Mount SOT-89-3 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN DARL 45V 1A SOT89 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 2000 @ 500mA, 10V |
| Nuværende - Collector Cutoff (Max): | 50nA |
| Nuværende - Samler (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |