Købe BTA25-800B med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Off State: | 800V |
|---|---|
| Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max): | 1.3V |
| Triac Type: | Standard |
| Leverandør Device Package: | RD91 |
| Serie: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | RD91-3 (Insulated) |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | BTA25-800B |
| Udvidet beskrivelse: | TRIAC Standard 800V 25A Chassis Mount RD91 |
| Beskrivelse: | IC TRIAC 25A 800V INSUL RD91 |
| Nuværende - On State (Det (RMS)) (Max): | 25A |
| Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 250A, 260A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 80mA |
| Nuværende - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50mA |
| Konfiguration: | Single |
| Email: | [email protected] |