Købe C0603C100C1GACTU med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 100V |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.25pF |
| Tykkelse (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | C |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0603 (1608 Metric) |
| Andre navne: | C0603C100C1GAC C0603C100C1GAC7867 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 22 Weeks |
| Producentens varenummer: | C0603C100C1GACTU |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Low ESL |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 10pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 10PF 100V NP0 0603 |
| kapacitans: | 10pF |