Købe C0603C225K8PACTU med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 10V |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Temperaturkoefficient: | X5R |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Andre navne: | 399-4911-2 C0603C225K8PAC C0603C225K8PAC7867 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Producentens varenummer: | C0603C225K8PACTU |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 2.2UF 10V X5R 0603 |
| kapacitans: | 2.2µF |