Købe C0603C394M9RACTU med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Tykkelse (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Andre navne: | C0603C394M9RAC C0603C394M9RAC7867 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | C0603C394M9RACTU |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.39µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 0.39UF 6.3V X7R 0603 |
| kapacitans: | 0.39µF |