Købe C0603C431F5GACTU med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 50V |
|---|---|
| Tolerance: | ±1% |
| Tykkelse (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Andre navne: | C0603C431F5GAC C0603C431F5GAC7867 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | C0603C431F5GACTU |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Low ESL |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 430pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 430PF 50V NP0 0603 |
| kapacitans: | 430pF |