Købe C1210C185K3PACTU med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 25V |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| Temperaturkoefficient: | X5R |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | C |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1210 (3225 Metric) |
| Andre navne: | 399-3081-2 C1210C185K3PAC C1210C185K3PACTU7800 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 21 Weeks |
| Producentens varenummer: | C1210C185K3PACTU |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 1.8µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 1.8UF 25V X5R 1210 |
| kapacitans: | 1.8µF |