Købe C300K3R1E med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±10% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±400ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) |
| Serie: | Corrib®280 |
| Modstand (ohm): | 3.1 |
| Power (Watts): | 300W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Tubular |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 400°C |
| Monteringsfunktion: | Brackets (not included) |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | C300K3R1E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 3.1 OHM 10% 300W |