Købe C430C222F2G5TA med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | ±1% |
| Tykkelse (Max): | - |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) |
| Serie: | Aximax 400 |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | C430C222F2G5TA |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Low ESL |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 2200pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial |
| Beskrivelse: | CAP CER 2200PF 200V C0G AXIAL |
| kapacitans: | 2200pF |
| Applikationer: | Bypass, Decoupling |
| Email: | [email protected] |