Købe CAY16-2212F4LF med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±200ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 1206 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | CAY16 |
| Modstand (ohm): | 22.1k |
| Strøm pr. Element: | 62.5mW |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antal modstande: | 4 |
| Antal stifter: | 8 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | CAY16-2212F4LF |
| Højde - Siddende (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 22.1k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Beskrivelse: | RES ARRAY 4 RES 22.1K OHM 1206 |