Købe CCR05CG102FM med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 100V |
|---|---|
| Tolerance: | ±1% |
| Tykkelse (Max): | - |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-20, CCR05 |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | C056G102F1G5CM CCR05CG102FM-MIL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 19 Weeks |
| Producentens varenummer: | CCR05CG102FM |
| Lead Style: | Formed Leads |
| Blyafstand: | 0.200" (5.08mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Funktioner: | Military |
| Fejlrate: | M (1%) |
| Udvidet beskrivelse: | 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Beskrivelse: | CAP CER 1000PF 100V 1% RADIAL |
| kapacitans: | 1000pF |