Købe CD74HCT4351E med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Supply, Single (V +): | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spænding - Supply, Dual (V ±): | ±1 V ~ 5 V |
| Skift tid (Ton, Toff) (Max): | 60ns, 55ns |
| Skift kredsløb: | - |
| Leverandør Device Package: | 20-PDIP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andre navne: | 296-2158-5 74HCT4351 CD74HCT4351 CD74HCT4351EE4 CD74HCT4351EE4-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 130 Ohm |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 8:1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | CD74HCT4351E |
| Udvidet beskrivelse: | 1 Circuit IC Switch 8:1 130 Ohm 20-PDIP |
| Beskrivelse: | IC MUX/DEMUX 8X1 20DIP |
| Nuværende - Lækage (IS (slukket)) (Max): | 400nA |
| crosstalk: | - |
| Charge Injection: | - |
| Kanal til kanal matching (ΔRon): | 5 Ohm |
| Kanalkapacitans (CS (slukket), CD (slukket)): | 5pF, 25pF |
| -3db båndbredde: | 185MHz |
| Email: | [email protected] |