Købe CDCM7005HFG/EM med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 52-CFP |
| Serie: | - |
| Forhold - Indgang: Output: | 3:10 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | 52-CFlatPack |
| PLL: | Yes with Bypass |
| Produktion: | LVCMOS, LVPECL |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | CDCM7005HFG/EM |
| Input: | LVCMOS, LVPECL |
| Frekvens - Maks: | 1.5GHz |
| Divider / Multiplikator: | Yes/Yes |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLK SYNC JITTER CLNR |
| Email: | [email protected] |