Købe CHV2512-FX-2204ELF med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 2512 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm) |
| Serie: | CHV |
| Modstand (ohm): | 2.2M |
| Power (Watts): | 1W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2512 (6432 Metric) |
| Andre navne: | CHV2512-FX-2204ELFTR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | CHV2512-FX-2204ELF |
| Højde - Siddende (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Funktioner: | High Voltage |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 2.2M Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage Thick Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 2.2M OHM 1% 1W 2512 |