Købe CKRD4810-10 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 48 ~ 530 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 4 ~ 32VDC |
| Afslutningsstil: | Screw Terminal |
| Leverandør Device Package: | - |
| Serie: | CKR48 |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | SSR with Integrated Heat Sink |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fabrikantens standard ledetid: | 3 Weeks |
| Producentens varenummer: | CKRD4810-10 |
| Load Current: | 10A |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) SSR with Integrated Heat Sink |
| Beskrivelse: | RELAY SSR SCR 10A AC OUT DIN MNT |