Købe CM100505-8N2JL med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Leverandør Device Package: | 0402 (1005 Metric) |
| Størrelse / Dimension: | 0.040" L x 0.024" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | CM100505 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 8 @ 100MHz |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0402 (1005 Metric) |
| Andre navne: | CM100505-8N2JL-ND CM100505-8N2JLTR CM1005058N2JL |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Alumina |
| Producentens varenummer: | CM100505-8N2JL |
| selvinduktion: | 8.2nH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Frekvens - Test: | 100MHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 3.5GHz |
| Udvidet beskrivelse: | 8.2nH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 350 mOhm Max 0402 (1005 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 8.2NH 320MA 350 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 350 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 320mA |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |