Købe CW02B330R0JS70 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±30ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | Axial |
| Størrelse / Dimension: | 0.188" Dia x 0.562" L (4.78mm x 14.27mm) |
| Serie: | CW |
| Modstand (ohm): | 330 |
| Power (Watts): | 3.75W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Axial |
| Andre navne: | CWC-330TR |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 350°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | CW02B330R0JS70 |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Moisture Resistant |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 330 Ohm ±5% 3.75W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound |
| Beskrivelse: | RES 330 OHM 3.75W 5% AXIAL |