Købe DS100BR111ASQ/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverandør Device Package: | 24-WQFN (4x4) |
| Signalkonditionering: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Produktion: | CML |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | DS100BR111ASQ/NOPB |
| Input: | CML |
| Udvidet beskrivelse: | Buffer, ReDriver 2 Channel 10.3Gbps 24-WQFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC REDRIVER SATA 2CH 24WQFN |
| Forsinkelse: | - |
| Datahastighed (Max): | 10.3Gbps |
| Nuværende - Forsyning: | 50mA |
| Kapacitans - Indgang: | 10pF |
| Applikationer: | SATA |
| Email: | [email protected] |