Købe DS1110LE-250+ med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tryk på Increment: | 25ns |
| Leverandør Device Package: | 14-TSSOP |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal vandhaner / trin: | 10 |
| Antal uafhængige forsinkelser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | DS1110LE-250+ |
| Fungere: | Nonprogrammable |
| Udvidet beskrivelse: | Delay Line IC Nonprogrammable Tap 250ns 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Beskrivelse: | IC DELAY LN 10TAP 250NS 14TSSOP |
| Forsink til 1. Tap: | 25ns |
| Tilgængelige samlede forsinkelser: | 250ns |
| Email: | [email protected] |