Købe DS15BR401TSQ/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverandør Device Package: | 32-WQFN (5x5) |
| Signalkonditionering: | Output Pre-Emphasis |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Produktion: | LVDS |
| Andre navne: | *DS15BR401TSQ/NOPB DS15BR401TSQ/NOPBTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 4 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | DS15BR401TSQ/NOPB |
| Input: | CML, LVDS, LVPECL |
| Udvidet beskrivelse: | Buffer, ReDriver 4 Channel 2Gbps 32-WQFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC REDRIVER LVDS 4CH 32WQFN |
| Forsinkelse: | 1.0ns |
| Datahastighed (Max): | 2Gbps |
| Nuværende - Forsyning: | 175mA |
| Kapacitans - Indgang: | 3pF |
| Applikationer: | LVDS |
| Email: | [email protected] |