Købe DS25BR150TSD/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverandør Device Package: | 8-WSON (3x3) |
| Signalkonditionering: | - |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Produktion: | LVDS |
| Andre navne: | DS25BR150TSD DS25BR150TSD/NOPBTR DS25BR150TSDNOPB DS25BR150TSDTR DS25BR150TSDTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | DS25BR150TSD/NOPB |
| Input: | CML, LVDS, LVPECL |
| Udvidet beskrivelse: | Buffer, ReDriver 1 Channel 3.125Gbps 8-WSON (3x3) |
| Beskrivelse: | IC REDRIVER LVDS 1CH 8WSON |
| Forsinkelse: | 350ps |
| Datahastighed (Max): | 3.125Gbps |
| Nuværende - Forsyning: | 27mA |
| Kapacitans - Indgang: | 1.7pF |
| Applikationer: | LVDS |
| Email: | [email protected] |