Købe DS89C387TMEA/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverandør Device Package: | 48-SSOP |
| Serie: | - |
| protokol: | RS422, RS485 |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Andre navne: | *DS89C387TMEA/NOPB 296-46513-5 DS89C387TMEA/NOPB-ND DS89C387TMEANOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal drivere / modtagere: | 12/0 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Producentens varenummer: | DS89C387TMEA/NOPB |
| Udvidet beskrivelse: | 12/0 Driver RS422, RS485 48-SSOP |
| Duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC LINE DRV CMOS DIF 12CH 48SSOP |
| Datahastighed: | - |
| Email: | [email protected] |