Købe DS90LV012ATMFX/NOPB med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverandør Device Package: | SOT-23-5 |
| Serie: | - |
| protokol: | LVDS |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navne: | 296-38706-2 DS90LV012ATMFX/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal drivere / modtagere: | 0/1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | DS90LV012ATMFX/NOPB |
| Udvidet beskrivelse: | 0/1 Receiver LVDS SOT-23-5 |
| Duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC LINE RCVR SGL 3V LVDS SOT23-5 |
| Datahastighed: | 400Mbps |
| Email: | [email protected] |