Købe ECH-U1H153JB5 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 50V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | - |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | Solder Pads |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | ECH-U(B) |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1210 (3225 Metric) |
| Andre navne: | ECH-U1H153JN5 ECHU1H153JB5 ECHU1H153JN5 PCF1026TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | ECH-U1H153JB5 |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.015µF ±5% Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC 1210 |
| kapacitans: | 0.015µF |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |