Købe EEE-1EA101UP med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 25V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, S |
| Ripple Current: | 91mA @ 120Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - SMD |
| Andre navne: | EEE1EA101UP PCE3897TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | EEE-1EA101UP |
| Levetid @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | - |
| Impedans: | - |
| Højde - Siddende (Max): | 0.244" (6.20mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 100µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD |
| kapacitans: | 100µF |