Købe EL240A10R-05 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 4 ~ 8VDC |
| Afslutningsstil: | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Leverandør Device Package: | - |
| Serie: | EL |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Module |
| Output Type: | AC |
| Andre navne: | CC1776 EL240A10R05 |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 3 Weeks |
| Producentens varenummer: | EL240A10R-05 |
| Load Current: | 10A |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beskrivelse: | SSR IP00 280VAC/10A 4-8VDC RN |