Købe EL5223CR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 16.5 V, ±2.25 V ~ 8.25 V |
|---|---|
| Spænding - Indgangsforskydning: | 500µV |
| Leverandør Device Package: | 20-TSSOP |
| Slew Rate: | 18 V/µs |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb: | 8 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | EL5223CR |
| Udvidet beskrivelse: | Buffer Amplifier 8 Circuit Rail-to-Rail 20-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP BUFFER 12MHZ 20TSSOP |
| Nuværende - Forsyning: | 5.7mA |
| Nuværende - Output / Channel: | 200mA |
| Nuværende - Input Bias: | 2nA |
| Forstærker Type: | Buffer |
| -3db båndbredde: | 12MHz |
| Email: | [email protected] |