Købe ELC11D472F med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Leverandør Device Package: | Radial Lead |
| Størrelse / Dimension: | 0.453" Dia (11.50mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | ELC11D |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Vertical Cylinder |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | ELC11D472F |
| selvinduktion: | 4.7mH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.547" (13.90mm) |
| Frekvens - Test: | 10kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 4.7mH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 5.2 Ohm Radial, Vertical Cylinder |
| Beskrivelse: | FIXED IND 4.7MH 260MA 5.2 OHM TH |
| DC-resistens (DCR): | 5.2 Ohm |
| Nuværende vurdering: | 260mA |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |