Købe EMIF01-TV02F3 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | - |
|---|---|
| Værdier: | R = 75 Ohms, C = 330pF |
| Type: | Low Pass |
| Teknologi: | RC (Pi) |
| Størrelse / Dimension: | 0.035" L x 0.035" W (0.89mm x 0.89mm) |
| Serie: | IPAD™ |
| Modstand - Kanal (Ohm): | 75 |
| Emballage: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfælde: | 4-WFBGA, FCBGA |
| Andre navne: | 497-12158-1 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | EMIF01-TV02F3 |
| Højde: | 0.026" (0.65mm) |
| Filterordre: | 2nd |
| Udvidet beskrivelse: | RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel R = 75 Ohms, C = 330pF 4-WFBGA, FCBGA |
| ESD-beskyttelse: | Yes |
| Beskrivelse: | FILTER RC(PI) 75 OHM/330PF SMD |
| Nuværende: | - |
| Center / Cutoff Frekvens: | - |
| Dæmpningsværdi: | - |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |