Købe ERJ-MP3MF22MU med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±75ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 2010 |
| Størrelse / Dimension: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Serie: | ERJ |
| Modstand (ohm): | 0.022 |
| Power (Watts): | 1W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2010 (5025 Metric) |
| Andre navne: | ERJMP3MF22MU P19368TR |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 170°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 33 Weeks |
| Producentens varenummer: | ERJ-MP3MF22MU |
| Højde - Siddende (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| Funktioner: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.022 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.022 OHM 1% 1W 2010 |