Købe ERJ-PA3J620V med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±200ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 0603 |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | ERJ |
| Modstand (ohm): | 62 |
| Power (Watts): | 0.25W, 1/4W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0603 (1608 Metric) |
| Andre navne: | ERJPA3J620V P62.00BZTR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 18 Weeks |
| Producentens varenummer: | ERJ-PA3J620V |
| Højde - Siddende (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Funktioner: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 62 Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 62 OHM 5% 1/4W 0603 |