Købe ERZ-SF2MK271 med BYCHPS
Køb med garanti
| Varistor Spænding (Typ): | 270V |
|---|---|
| Varistor Spænding (Min): | 247V |
| Varistor Spænding (Max): | 303V |
| Serie: | ZNR® |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 2-SMD, J-Lead |
| Andre navne: | ERZSF2MK271 P271ZSTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCV |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimal DC Volt: | 225VDC |
| Maks. Vekselstrøm: | 175VAC |
| Producentens varenummer: | ERZ-SF2MK271 |
| Energi: | 12J |
| Beskrivelse: | VARISTOR 270V 600A 2SMD JLEAD |
| Nuværende - Overspænding: | 600A |
| Kapacitans @ Frekvens: | - |
| Email: | [email protected] |