Købe ESR18EZPJ621 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±200ppm/°C |
| Leverandør Device Package: | 1206 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | ESR |
| Modstand (ohm): | 620 |
| Power (Watts): | 0.333W, 1/3W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1206 (3216 Metric) |
| Andre navne: | RHM620ITR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 155°C |
| Antal Afslutninger: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | ESR18EZPJ621 |
| Højde - Siddende (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Funktioner: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 620 Ohm ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 620 OHM 5% 1/3W 1206 |