Købe EVRT170EN10RJE med BYCHPS
Køb med garanti
| Tolerance: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±400ppm/°C |
| Størrelse / Dimension: | 1.004" Dia x 6.693" L (25.50mm x 170.00mm) |
| Serie: | Euro-Power |
| Modstand (ohm): | 10 |
| Power (Watts): | 200W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Tubular |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Monteringsfunktion: | Brackets (not included) |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | EVRT170EN10RJE |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety |
| Fejlrate: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 10 OHM 5% 200W |
| Sammensætning: | Wirewound |
| Belægning, Boligtype: | Vitreous Enamel Coated |
| Email: | [email protected] |